InteliVENT

InteliVENT OÜ on innovatiivsete energiasäästulahendustega tegelev 2010. aastal rajatud ettevõte. InteliVENT OÜ peamiseks tegevusalaks on kütte-, sisekliima- ja energialahenduste müük, paigaldus ja projekteerimine. Pakume oma klientidele vaid parimaid hoonete tehnosüsteemide lahendusi Saksa tipptootjalt Zehnder Group. Alates 29.05.2018 kuulub InteliVENT OÜ Zehnder Gruppi.
Suudame oma klientidele pakkuda lahendusi sisekliimaanalüüsist, tasuvusanalüüsist ja projekteerimisest ehituse ning hoolduseni.
Teeme aktiivset koostööd energiaaudiitorite, projekteerijate ja inseneridega.
Asume Tiskre Ärimajas Rannamõisa tee 38d, kus on avatud ka Zehnder showroom.
Omame alljärgnevaid MTR registreeringuid:

  • EEJ002944 Ehitusjuhtimine
  • EEO002810 Omanikujärelevalve
  • EEP002011 Projekteerimine
  • EEH005185 Ehitamine
  • TEL002153 Elektritööd

Projekteerimine ja kavandamine

Meie meeskonna kogemused võimaldavad ette võtta erinevaid projekte. Meie eesmärgiks ei ole konkureerida projekteerijatega. Pigem näeme ennast kui toetava ja nõuandva abimehena projekteerijatele ja investoritele.
Oleme projekteerimise/ kavandamisega olnud abiks erinevate ärihoonete sisekliima lahenduste juures (nt Tiskre Ärimaja, Ärihoone Ülikooli 2b, Omniva uus logistikakeskus, Arcwoodi tootmis- ja kontorihoone), aga samuti korter- ja individuaalelamute projektides (Novamaja, Pronksi residentsid).
Meie spetsialiseerumiseks on erinevad laekütte ja -jahutuse lahendused.
Omame pikaajalisi kogemusi kortermajade ventilatsioonisüsteemide rekonstrueerimise valdkonnas (KredEx meetme projektid). 2013. aastal tõime turule Zehnder Comfosystems baasil soojustuse aluste õhukanalitega ventilatsioonisüsteemi rekonstrueerimise lahenduse, mis on tänaseks kasutusel enamikes rekonstrueerimisprojektides.
Vajadusel varustame klienti hoone sisekliima uuringute ja kaalutavate tehnoloogiliste lahenduste tasuvusanalüüsidega.

InteliVENT OÜ on esindanud Zehnder Comfosystems ventilatsioonilahenduste ja laekütte/ -jahutuse lahendusi Eestis alates aastast 2012. Omame alati piisavat laoseisu Zehnder Comfosystems ventilatsioonikanalite ja komponentide tootevalikus tehes teie töö lihtsaks!

Ehitamine

Oleme rajanud arvukalt elumajade ventilatsioonisüsteeme, rekonstrueerinud sadade kortermajade ventilatsioonisüsteeme üle kogu Eesti ja rajanud innovaatilisi ventilatsiooni ning kütte- ja jahutuslahendusi eramutest äri- ja tootmishooneteni.

Hooldus

Ventilatsioonisüsteemi tehniline hooldus on suunatud seadmete töökindluse tagamiseks. Pakume ventilatsioonisüsteemi hooldust nii era- kui kortermajadele.